Megoldott

Egy állandóan szemetes terület...

Kb. egy 5 m-es járdaszakaszról van szó, de annak mindkét oldala szemetes, a bokrok burjánzanak és pókhálóval borítottak... Itt járkál több száz ember naponta oda és vissza a TESCO-hoz...
A rendcsinálást a növényzet "karbantartásával" kellene kezdeni, mert szerintem annak rendezetlensége viszi rá az embereket a laza és hanyag szemetelésre...
Ezek a növények többnyire gyomfák és gyombokrok, ki kellene írtani őket és rendbe tenni a maradékot!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A visszajelzések alapján.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit konszolidálva lett a terület... ;)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár napja többszöri kérés alapján(?) kivágták az abszolút felesges akác-gyomfákat (az eredetiből kinőtt vadhajtásokat.
    Sokkal világosabb és barátságosabb lett a kis átjáró és talán ez a világosság a f...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Majdnem elvitték a szemetet... A zsákok és a fátyol eltüntek, de a kisebb szemetek elvitele valószínűleg ki van szervezve és majd máskor...
    A rendetlen bokrok közötti szemetes út igen hangulatos!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A koszlott bokrok fátyolt is kaptak...
    Egyszerűen gusztustalan ez a környezet, ugye?!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A csomagok száma egyre gyarapodik...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rákoshegyen az erdőben rengeteg a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére