Megerősítésre vár

Láthatatlan andráskereszt a Madridi utcában Újpesten

Anonim Járókelő

Úgy tudom, hogy néha használják a Madridi utcát keresztező iparvágányt. Ha ez valóban így van, akkor szerintem hasznos lenne, ha a közvetlen mellette lévő fa nem takarná teljes egészében a "Vasúti átjáró kezdete” közlekedési jelzőtáblát.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Madridi u. 12

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amellyel kapcsolatosan tájékoztatjuk, hogy az észrevételben említett helyszínen a "vasúti átjáró kezdete" tábla láthatóvá tételét az angy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fénysorompó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Rákosrendező (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére