Megoldott

Roncs

Üzemképtelen,roncs jármű.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, 1089 Budapest

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    2023. október 13. - 2023. november 10

    Gondolatok:

    ? napja van ilyenkor a tulajdonos/üzembentartónak intézkedni?

    Milyen büntetést kap? Kap egyáltalán?

    Vagy igazábol így oldja meg a roncsa elszálítt...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondoaltok:

    ? napja van ilyenkor a tulajdonos/üzembentartónak intézkedni?

    Milyen büntetést kap? Kap egyáltalán?

    Vagy igazábol így oldja meg a roncsa elszálíttatását ingyenesen?
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A körzeti rendész értesítést helyezett el a gépkocsin. Amennyiben a tulajdonos/üzembentartó a rendelkezésére álló határidőn belül nem szünteti meg a jogsért...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott roncs kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Vas utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. Bence
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Stróbl Alajos utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére