Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 5

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A probléma ismert előttünk. A körzeti rendész október 09-én már értesítést helyezett el a gépkocsin. Amennyiben a tulajdonos/üzembentartó a rendelkezésére á...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    utánfutó a járdaszigeten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Hock János utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott roncs kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Vas utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére