Megoldott

Nem világító

Anonim Járókelő

A Hősök tere 7. szám előtt (Otp-fiók) a forgalomtechnikai lámpa sárga része nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Grassalkovich út 160

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Virág Gabriella hozzászólt a bejelentéshez.

    Felfestették az adott szakaszon - oda vissza, mindkét oldalon - a sáv elválasztó jeleket (nyilakat sajnos nem) Az ügy megoldottnak tekinthető.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére