Megoldott

Rohadó HÉV korlát karósor, és csonkok

Anonim Járókelő

A korlát hosszú szakaszon hiányzik, csak a rozsdás, gyakran görbe vasoszlopok emlékeztetnek arra, hogy voltak. Ebben a formában ezek a maradványok balesetveszélyesek, és rondák.
A hiányos korlát a Soroksári út 69.-től egészen a Beöthy u.-ig tart. Van ahol pár centi magasságban leflexelték, ami ráadásul botlásveszélyes is.

Az ügyet már több mint egy évvel ezelőtt bejelentettem, és 2022. augusztus 22.-én meg is kapták a bejelentést, de egyszer sem válaszoltak. Fő az optimizmus, talán majd most sikerül megoldani az ügyet, vagy legalább válaszra méltatni.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106815/hev-korlat-hianyossaga

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 69

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közösségi közlekedés"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0046749/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00131922

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a MÁV-HÉV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közösségi közlekedés"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Feleslegesen feltartott forgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Pesterzsébet felső (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ideiglenes oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére