Megerősítésre vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Tapolcsányi utca 16 előtt rendszeresen szabálytalanul a járdán állnak. Akadálozva ezzel a szemben lévő kapuból történő ki-és behajtást.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tapolcsányi u. 15

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére