Megoldott

a fűzfa lehajlik az útra

Frissítés 2023.10.10
ÓBKF visszajelzése
isztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma az Önkormányzat hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdekében. Ügyét Felügyeletünk lezártnak tekinti.
................
A Vasút soron, a csillaghegyi hév-megállónál a fűzfa ráhajlik az útra (csökkentett autós forgalommal bíró, többnyire gyalogos közlekedésre használt út), nem lehet alatta elférni. Biciklivel még annyira sem.
Az önkormányzat a honlapján közzétett űrlapra nem válaszol.
Legyenek szívesek a fa lehajló ágait kb. 2 méter magasságban lenyírni!
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vasút sor 3

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Levágták, köszönjük!
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vasút soron, a csillaghegyi hév-megállónál a fűzfa ráhajlik az útra (csökkentett autós forgalommal bíró, többnyire gyalogos közlekedésre használt út), nem lehet alatta elférni. Biciklivel még annyira sem. Az önkormányzat a honlapján közzétett űrlapra nem válaszol. Legyenek szívesek a fa lehajló ágait kb. 2 méter m...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma az Önkormányzat hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faápolás szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott facsemete újratelepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szomolnok utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére