Megoldott

Meghibásodott lámpatest

Üdvözlöm!
Nem világít a lámpatest, a XIX.kerület Árpád utca és Mészáros Lőrinc utca kereszteződésénél.
Kérném, hogy ellenőrizzék.
Köszönettel,
Fekete György

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Árpád u. 125

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fekete György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Határ út M (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világító ostorlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fischer Péter
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lipótvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére