Megerősítésre vár

Kiszakadt lámpa

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen, a Kossuth téri metrómegállóba vezető lépcső felett ki van szakadva egy lámpatest. A plafon rozsdás, a résből büdös áramlik.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a helyszín állapotát, szüntesse meg az esetleges tartós beázást, a további állapotromlás elkerülése érdekében!

Pontos helyszín:
47.5055082770229, 19.046875860123443

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos tér 9

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0045923/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00131592

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    BUBI parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0508-Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Több napja rossz futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Arany János utca M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére