Megerősítésre vár

Undorító telekomfülke

Tisztelt Magyar Telekom!

Ha már állítólagosan nem bonthatják el a közterületeinken rothadozó, ótvaros, felesleges fülkéiket, abban már aztán tényleg egyetlen jogszabály sem akadályozza meg önöket, hogy méltó állapotban tartsák, tehát lesznek szívesek, de mihamarabb:

- eltüntetni az öklendetes graffitiket, levakarni a szutyok matricákat/ragaszokat;

- újrafesteni a lekoszlott, repedezett, undorító szerkezeti felületeket;

- megjavítani az eldeformálódott, horpadt, sérült fém alkotóelemeket

- kicserélni/megjavítani a megrongált/működésképtelen készülékeket;

- megjavítani a nem csukódó, berohadt ajtókat;

- patika tisztaságúra lepucolni/kicserélni az ótvar retkes üveg/plexifelületeket majd ezt MAGUKTÓL minél rendszeresebben ismételni;

- fertőtleníteni, és patentre kitakarítani a komplett fülkét, majd ezt is MAGUKTÓL minél rendszeresebben ismételni.

Miért is kell ezt külön mondani önöknek, miért nem hajlandóak azt maguktól megugrani, ami alap volna? Ha az ingyen hirdetőtáblaként funkcionáló fülkéiken elhelyezett hirdetésekért fel tudják nyalni a nem kevés pénzt, tán’ valamennyit a takarításra/karbantartásra is tudnak fordítani, nem fognak belerokkanni. Sem Budapest, sem a többi település nem az önök privát játszótere, illetve szemétdombja, lesznek szívesek ezt szem előtt tartani!

Amennyiben továbbra sem hajlandóak megtenni, ami a kutya kötelességük, minden olyan céget külön-külön meg fogok keresni, amelyek az önök ótvaros fülkéin elhelyezett hirdetőfelületeken hirdetnek, és fel fogom hívni képekkel bőségesen illusztrálva a becses figyelmüket arra a tényre, hogy önök húgy- és fostócsák, szarkupacok között, bűzben, mocsokban, szemétdombon helyezik el a hirdetéseiket, továbbá erre fogom felkérni a budapesti kerületek, illetve más egyéb települések polgármestereit, önkormányzatait is, mind nyílt levelek, önkormányzati hirdetések, mind direkt megkeresések formájában.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Jászai Mari tér 2

Hozzászólások

  • Fodor Dávid visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Hidegen hagy a takarítás ténye, amit számonkértem már párszor változatlan:

    - eltüntetni az öklendetes graffitiket, levakarni a szutyok matricákat/ragaszokat;

    - újrafesteni a lekoszlott, repedezett,
    ...
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk.
  • Fodor Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Viktor, ezért kell rászállni minél többen a Telekomra minél többen, mint légy a szarra. ;-)
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm David! Tényleg sehol már nincsenek telefonfülkék. Gusztustalan telefonfülkék rontják a város képet.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Fodor Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rossz állapotú fedlapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kálmán Imre utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hercegprímás utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére