Megoldott

Kizöldült térkő

A Keletinél az új térkövezés egy részén, Baross Gábor szobra körül kizöldült a térkő. Nem értem, hogy csinálták meg? És senki nem tartja karban ezt a területet? Ennek nem lenne szabad kihajtania, ha rendesen megcsinálják!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Bejelentő !

    A térkő burkolása a 4-es metro beruházás része volt, még garanciális.
    A javítások (gyomkiszedés) a garanciális feladatok tisztázása függvényében készülnek majd el.

    Budapest Közút
    Útüzemeltetés
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ős, buja földön dudva, muhar.
    Ezt a vad mezőt ismerem,
    Ez a magyar Ugar.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdvözítő lenne, ha kizöldülne egész Budapest :) de természetesen csak ott ahol az kell, vagy arra lehetőség is van. Sok esetben az a probléma, hogy valamit létrehozunk, de az nem csak addig kellene ol...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs ott forgalom (gyalogos). Ezért megmarad a kihajtó gaz. Ez így lesz mindig. Alternatíva: állandóan gyomirják, vegyszerezik. Akkor meg a ligetvédő sötétzöldek sírnak, hogy MÉRGEZIK A TERMÉSZETET.
  • Zala Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egész Budapest ilyen, mindenhol nő a gaz még a belvárosi kerületekben is...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-91056/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! A problémát a Fővárosi Önkormányzat részére a mai napon továbbítottuk.
  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ki kezeli? Valakinek csak karban kéne tartania?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy a tárgyi bejelentésben szereplő, térkő, nincs Társaságunk kezelésében.

    Üdvözlettel:

    MARKETING ÉS PR CSOPORT
    FŐKERT NONPROFIT ZRT.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Fák kérése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Bozókvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére