Megoldatlan

Egerek tanyáznak a zöldsávban

Anonim Járókelő

Elszaporodtak az egerek a Pesti út-506. utca-502. sor-509. utca által határolt zöldterületen. Bemennek a közeli lakóházakba zavarva a lakók nyugalmát.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 502. sor 11

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "Budapest Főváros Önkormányzata csak patkányirtást végeztethet a fertőző betegségek és a járványok megelőzése érdekében szükséges járványügyi intézkedésekről szóló 18/1998. (VI.3.) NM rendelet 36. § h...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy Budapest Főváros Önkormányzata csak patkányirtást végeztethet a fertőző betegségek és a járványok megelőzése érdekében szükséges járványügyi intézkedés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem inkább patkányok? Tesco parkolónál azok rohangáltak.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 245972 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére