Megoldott

Kopott pad

Anonim Járókelő

A Reiner Frigyes Park buszmegállóban lévő pad erősen lekopott.
Kérem a forgalmas buszmegállóban lévő pad cseréjét.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Reiner Frigyes park

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    JCDecaux - Műszak | Techn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs árnyék a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a lakkozás a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a festék a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szobránc köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére