Megoldott

Hiányzó tűzcsap fedél

Kérem a Vízművek értesítését.
Lánchíd u., Öntőház u. sarka.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Öntőház u. 1530

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Klassz:))
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt vízelzáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Királyhágó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a közműelzáró körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Királyhágó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére