Megoldott

Koszos metróállomás M2 Déli Pu

Anonim Járókelő

Elhanyagolt koszos metróállomás az M2 Déli pályaudvaron

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar M

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtisztították, mehet a megoldottak közé!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0044914/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00131151

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált HÉV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és undorító kárpitok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére