Megoldott

Telefonfülke

Anonim Járókelő

Törökvész - Nagybányai sarkán van egy telefonfülke, amelyet a hajléktalanok közvécének használnak. Emiatt tele van szeméttel és fekáliával. Bontsák el vagy lássák el más funkcióval, mert értelemszerűen telefonálásra már senki nem használja.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 143

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére