Megoldott

Parlagfű, fekete üröm szaporodás

A Róna utca 129 előtt nem irtják a parlagfüvet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 129b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem lezárható, de csak azért mert a tél megoldotta nem az illetékes.
  • Karolina Karolina visszajelzésére vár.

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    A tél egyelőre megoldotta
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00131119 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Karolina Karolina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére