Megoldatlan

Járda melleti gödör

FRISSÍTÉS: 2023.12.18.
Bejelentő jelzése:
"A területen lassan megjelennek a patkányok.
Nem lehetne az Önkormányzatot válaszra bírni?"
--------------
A Nagy Lajos kir útja 111 alatti épületet földszintig lebontották és hetek óta így van.
Nincs kerítés, még egy szalag sincs a járda mellett hogy ne menjen senki a területre.
Közvetlenül a járda mellett tátong egy lyuk, ami az épület alatti pincébe nyílik.
Este egy figyelmetlen gyalogos, részeg, vak ember beleléphet és a lábát törheti.
Az Önkormányzat tehetne valamit a balesetveszély megszüntetése érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 111

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel sem foglalkozik senki, lassan a patkányok is megjelennek akkora már a szemét a kerítés mellett.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Nagy Lajos kir útja 111 alatti épületet földszintig lebontották és hetek óta így van. Nincs kerítés, még egy szalag sincs a járda mellett hogy ne menjen senki a területre. Közvetlenül a járda mellett tátong egy lyuk, ami az épület alatti pincébe nyílik. Este egy figyelmetlen gyalogos, részeg, vak ember beleléphet és...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    A területen lassan megjelennek a patkányok.
    Nem lehetne az Önkormányzatot válaszra bírni?
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Karolina Karolina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda a gyalogátkelőhöz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda tele gazzal, avarral

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Repedezett járda javítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére