Megoldott

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

Több hónapja egy helyben álló, elhagyott Peugeot kisteherautó.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 58a

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete helyszíni ellenőrzést tartott a bejelentésben szereplő helyszínen. A tárgyi gépjármű ellenőrzése megtörtént, a jármű közterületr
    ...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Fűzkút utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Battonya utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen tárolt jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére