Megoldatlan

3.ker Zápor utca 67. szemét kupac

Kedves Ügyintéző!

A 3.ker Zàpor utca 67.előtt egy nagy kupac szemetet tettek le az út mellett. Kérem legyenek szívesen elszállíttatni mielőtt szét szedik a madarak.

Köszönöm :)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 67

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt a teteje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Budakalász utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére