Megoldott

2 éve lejárt műszakis kocsi

Anonim Járókelő

Csekély 2 éve járt le a műszakija ennek a kocsinak.
Kérem vigyék el innen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 17-19

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A tulajdonos felszólítás után elvitte a gépjárművet a helyszínről.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A gépjárművet felvettük az elszállítási listára. A felszólítás kiküldése és a türelmi idő lejárta után elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére