Megoldott

Két lámpa sötét

Tisztelt Illetékes!

Az I. kerületben a Hegyalja út és a kilátóterasz közötti lépcsősoron két lámpa nem világít. A helyszínt külön térképkivágaton is jelöltem.

Kérem, szíveskedjenek a lámpákat megjavítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
F2RQ+26 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére