Megoldott

Többszörös graffiti

Anonim Járókelő

A Szondi utca és a Vörösmarty sarkán levő kereszteződésnél Vàros-kép Kft. Társasház kezelés kirakata többszörös graffiti szépíti a 6 kerület Szondi utcáját ,lassan gettó stílus lessz, ez a Város kép?

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szondi u. 23

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! Az ügyet megoldottként zárjuk.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap láttam már nincs ott a graffiti köszönjük!
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Város-kép Kft

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Graffiti Kőbánya szívében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált múzeum

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Máló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére