Megoldott

Rendszám nélküli Ford

Kérem a közteresek értesítését intézkedés céljából.
Köszi szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Festő u. 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csepel Közterület-felügyelet Csepel Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét, a gépjármű feltalálási helyét nyilvántartásba vettük, azonban Felügyeletünk technikai okok miatt jelenleg nem szállít el rendszám nélküli gépjárművet. A pro...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont autó EPV...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Budapesti Kikötő (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére