Megoldott

Töredezett fedlap

Tisztelt Invitech!
A Koronőr közben a Hotel előtt található Pantel feliratú fedlap töredezett.
Kérem lehetőségük szerint cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hotel Mercure

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna fedél javításra került.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Dezső utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére