Megoldatlan

bringáscsapda kátyúk a úton

A Hamzsabégi út Fehérvári út és Szerémi sor közti szakaszán az úttesten hosszában elhelyezkedő kátyúk, melyek pont alkalmasak arra, hogy egy kerékpáérgumit megfogjon, nem kis esést eredményezve. Ezek egy része már 2006-ban is megvolt, akkor adták át a Budaörsi út-Móricz Zs. körtér közti kerékpárutat, melynek egy szakasza pont itt van vezetve a Hamzsabégi úton, de ettől függetlenül is elég sok kerékpáros jár erre. Akkor 2006-ban már megígérte a kerület vezetése, hogy ezeket az átadásig kijavítják, ami nem történt meg, sőt a helyzet tovább romlott,

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szar se történt.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta?
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    ezt az önkormányzati választ akkor most tizedszer is olvastuk...
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére