Megoldásra vár

Margit-szigeti futókör tök sötét

A margit-szigeti futókör Árpád-híd felőli, északi részén, a Pesti a oldalon több száz méteren keresztül nincs semmilyen világítás.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, G3P3+9F

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Margit-szigeti futókör Árpád híd felőli része tök sötét"-ról "Margit-szigeti futókör tök sötét"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Mágnás Miska bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére