Megoldott

kátyú a Fehérvári úton

A befelé vezető oldalon, a vasúti híd alatt az út széléhez közel van egy elég mély kátyú. Ez azért veszélyes, mert a kerékpárosok kénytelenek befelé kerülni (muszáj kerülni, túl mély ahhoz, hogy átmenjünk rajta), így viszont az autók elé kerülnek, amiknek már nincs több helye balra húzódni a villamos sín miatt. Tudom, hogy elvileg jövőre felújítják a Fehérvári útnak ezt a szakaszát is, de addig is érdemes lenne megcsinálni, mert nagyon idegesító minden reggel kikerülni. A tervezett felújításig csak nekem még kb 320-szor ki kell kerülnöm. A helyszíntől pár méterre épülnek az új villamosmegállók, nem kerülne sokba, hogy két melós belecsapjon 3 lapát aszfaltot.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy ahogy megcsinálták. A nyári felújításig tán kihúzza. Csak tudnám mi került ebben hónapokba...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére