Válaszra vár

Szerkocsi utcában hetek óta nincs közvilágítás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.09.20.
BDK: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

-----

Budapesten, a IX. kerület Szerkocsi utcában hetek óta nem működik a közvilágítás. Kérjük a kiégett izzók cseréjét, vagy egyéb probléma elhárítását és a közvilágítás helyreállítását.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Szerkocsi u. 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapesten, a IX. kerület Szerkocsi utcában hetek óta nem működik a közvilágítás. Kérjük a kiégett izzók cseréjét, vagy egyéb probléma elhárítását és a közvilágítás helyreállítását."-ról "FRISSÍTÉS 2023.09.20. BDK: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik." ---...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Bálna
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére