Megoldott

Megégett táblák

Anonim Járókelő

Kedves Volánbusz!

Az Óbuda vasútállomás 218-as járat megállójában elszíneződött a naptól a tábla amin a megálló neve van kirakva. Sajnos itt minden megálló így néz ki az Aranyvölgy utcában. Az Aranyvölgy utca 14-é is. Szép új buszok járnak itt. Erre is igazán figyelmet lehetne fordítani. Nem hiszem hogy nagyon drága lecserélni a táblákat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbuda vasútállomás (Aranyhegyi út)

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott. Köszi!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0043123/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00130522

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a kopott névtáblák cseréje folyamatos, hamarosan a je...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó árnyék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbudai-sziget hajóállomás (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz elektronikus menetrend tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére