Megoldott

M3 pótló régi megállója

Anonim Járókelő

T. BKV!

Véget ért az M3 kék metró pótlása, de Újpest-városkapuban még kint van a megálló. Ha nincs rá szükség, kérem bontsák le és szedjék fel a sárga festést a megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 206

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0043314/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00130519

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett megállót az M3 metró üzemzavara esetén hasz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Üzemzavar esetén, egy operatív pótlásnál itt állnak meg a buszok, nem is értem az ötletet.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Egy lift sem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Forgách utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére