Megoldott

Csúnyuló táblák

Anonim Járókelő

Kedves BKV!

A Móriczon a 47-es járat megállójában kezd megszíneződni a naptól a tábla amin a megálló neve van kirakva. Kérem cseréljék le. Újbuda-központban is ugyenilyen. A kép annyira nem adja vissza. Élőben inkább lehet látni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Én úgy látom, hogy lecserélték, és megoldva.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0043124/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00130518

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy a kopott névtáblák...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamos átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Repülőtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére