Megoldott

Kopott pad

Tisztelt JCDecaux!
A Mikó utcai villamosmegállóba lévő pad erősen kopott és koszos.
Kérem lehetőségük szerint cserélni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mikó utca

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    JCDecaux - Műszak | Techn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Mikó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Váró fóliázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére