Megoldott

4 éve a házunk elött áll

4 éve az utcánkban áll. Nyitott motorháztető ,leeresztett gumik .Az utcában lakók, a szomszédok és néha én sem tudok parkolni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bezerédj utca 25

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Újpest Önkormányzati Rendészet!
    Köszönöm szépen a közreműködést, de 4 év után elvitték a járművet. Nem tudom ki volt mert épp dolgoztam,de ha nem Önök akkor valaki más. Esetleg ha Önök voltak...
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett gépjármű szerepel a Rendészeti Osztály nyilvántartásában. Kezdeményezni fogjuk a gépjármű közterületről történő elszállíttatását.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett gépjárművet és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Schweidel József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli Mazda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére