Válaszra vár

Nem működő lámpa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.10.04.:
Nem BDK.
----------------------------

A Lomb utca 2-16. közötti szakaszon összesen 6 db közvilágítás lámpa nem működik. Sajnos egymás melletti is, így a nem megvilágított szakasz növekszik. Nyáron még vártam, hogy a szolgáltatónak feltűnik, de egyre hamarabb van sötét, egyre jobban hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lomb u. 1b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Nyugdíjfolyósító Igazgatóság

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a lámpasorral megvilágított szóban forgó terület az ingatlan-nyilvántartási ad
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lomb utca 2-16. közötti szakaszon összesen 6 db közvilágítás lámpa nem működik. Sajnos egymás melletti is, így a nem megvilágított szakasz növekszik. Nyáron még vártam, hogy a szolgáltatónak feltűnik, de egyre hamarabb van sötét, egyre jobban hiányzik."-ról "FRISSÍTÉS 2023.10.04.: Nem BDK. ---------------------...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a reflektor 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 2 neon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére