Megoldott

Zöldhulladék

FRISSÍTÉS: 2023. 09. 18

Önkormányzat: "Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem."

---------

Jelzett helyszínen nagy mennyiségű zöldhulladék van a közterületen.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg a területet!

Pontos helyszín:
47.49975573416776, 18.98970227236802

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Mátyás király út 1

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, a gallyak elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel,

    Szikora Barbara
    Városfejlesztési Iroda

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    11
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen nagy mennyiségű zöldhulladék van a közterületen. Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg a területet! Pontos helyszín: 47.49975573416776, 18.98970227236802"-ról "FRISSÍTÉS: 2023. 09. 18 Önkormányzat: "Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszu...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lelógó ágak - Normafa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Normafa, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére