Megoldatlan

Járda használhatatlansága

Máriaremetei út 117-es szám alatt található üzletsor előtti komplett járda megsemmisült és továbbá funkcióját nem látja el. Az üzletsor miatt erre pedig szükség van a forgalma miatt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Máriaremetei út 117

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Németvölgyi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bútorlapok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Életveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koltai Vera
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére