Megoldott

Festekes dobozok

Anonim Járókelő

Festékes dobozok vannak a jardan hagyva

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem József u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A szabálytalanul kihelyezett veszélyes hulladékot a Városrendészet elszállította.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gazdátlan szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zsigmond tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Matrac

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére