Válaszra vár

Legurult kövek a kolostorfalak aljában

Anonim Járókelő

Legurult kövek vannak a kolostorfalak aljában. Az lenne a megoldás, ha visszaépítenének a falakból, felhasználva az összes legurult követ. A kolostor díszkútjánál lévő épületet visszaépítették. Van példa rá, hogy kisebb faluban egy egész templomot visszaépítettek.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margit-sziget

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-212155/2023-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó példa a kisdörgicsei templom visszaépítése.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére