Megoldott

Szemét a járdán

Anonim Járókelő

Kérem szedjék össze.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budenz út 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Nagyon szépen köszönjük
    az FKF munkatársai
    és a II. kerületi Önkormányzat munkáját!
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Mint ismert a II. Kerületben, így a jelzett területen is lomtalanítás volt a múlt héten. Sajnos voltak állampolgárok akik napokkal korábban kipakoltak, illetve nem engedélye
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gumiabroncsok
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megrongált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Tégla a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    0201-Margit híd - Buda (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére