Megoldott

Lógó vezeték

Anonim Járókelő

Újpest-központ Prima/Burger King előtti buszmegállóban fejmagasságban lóg egy szigetelőszalagozott végű vastag kábel.
Ennek biztosan nem ez a funkciója és erősen balesetveszélyesnek tűnik.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 73

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik, kollégáink a balesetveszélyes állapotot megszüntették.
    Engedje meg, h
    ...
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Závodszky Zoltán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Villódzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gábor Dénes utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagybánya utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére