Megoldott

Lejárt műszakis autó.

Műszakija 2023.05.05.-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, 1089 Budapest

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsit az üzembentartó eltávolította a helyszínről.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    BG
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A körzeti rendész értesítést helyezett el a gépkocsin. Amennyiben a tulajdonos/üzembentartó a rendelkezésére álló határidőn belül nem szünteti meg a jogsért...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott roncs kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Vas utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. Bence
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Stróbl Alajos utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére