Megoldott

Városliget, Zichy Mihály út védettsége

Tisztelt Illetékes!

Naponta kétszer hajtok át a Városligeten, a Zichy Mihály úton kerékpárral, ahova szabályosan csak a BKK járművei, engedéllyel rendelkezők és jelenlegi építési forgalom járművei hajthatnak be. Sajnos egyre többször tapasztalom, hogy szándékosan hajtanak be olyan autósok, akik itt akarnak rövidíteni, átmenő autóforgalmat generálva, sokszor veszélyes sebességel. Egyre többen, egyre bátrabban megteszik, hiszen még kamera sem figyeli az utat, Budapest legnagyobb közparkjában. Sajnos egyre több az áthajtó, megkülönböztető jelzést nem használó rendőrautó is...
A legjobb megoldás a szabálytalanul áthaladó autósok ellen a Margitszigeten is alkalmazott sorompós rendszer lenne, ami tényleg csak a BKK járműveit és engedéllyel rendelkezőket engedné be az útra. De a szabálytalankodókat már néhány kamera és így kiszabott bírság is elrettentené ettől a magatartástól, így biztonságosabbá és kevésbé szennyezetté téve a parkot.

Kérem, vizsgálják meg javaslataimat és tegyék biztonságosabbá a Városligetet!

Üdvözlettel,
Péter

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zichy Mihály út 14

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos.
    A rendőr egyébiránt bemehet. Nem kell villogjon.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Magyar Zene Háza környezete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére