Megoldott

Zöldhulladék

Mikor kerül elszállítasra? Hónapok óta nézzük!!!!!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinkotai út 50

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a zöldhulladékot elszállították.
    Munkatársaink munkáját nagyban megnehezíti, ha a zöldhulladékok nem megfelelően vannak ki
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére