Megerősítésre vár

Mikor üzemel újra?

A sportpálya a gördeszka pályája jó ideje le van zárva. Mikor javítják és nyitják meg ismét a fiataloknak?
Remélem válaszra méltat zugló, és nem csak akkor fontosak a kerületi lakosok ha szavazni kell.....Köszönöm Járókelő, hogy intézitek

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 130

Hozzászólások

  • Lev Lev visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Önkormányzati tulajdonban és a Zuglói Sport -és Rendezvényszervező
    Non-Profit Kft kezelésében lévő  pálya elhasználódott ezért nincs esély
    arra, hogy a TÜV engedélyt kapjon ami extrém pályának minős
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: ZUGLÓI SPORT-ÉS RENDEZVÉNYSZERVEZŐ NON-PROFIT KFT.

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gazos terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt mászóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére