Megoldott

Lesújtó állapotok

Anonim Járókelő

Nehéz szavakat találni a Széll Kálmán téri állapotokra. Vajon mi kell még ahhoz, hogy a probléma az illetékes ingerküszöbét elérje?
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/125848/kiabrandito-kornyezet

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 93

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítva
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gazdátlan szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zsigmond tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Matrac

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére