Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi János a visszajelzést.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélve.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült víz közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ballada utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ivókút nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Zsolt utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére