Megoldott

Útra lógó fák a Szentendrei úton

Veszélyesen kilógnak a fák az útra. Balesetveszélyes, mert leszűkül a sáv.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram/Asszonyom!

    Kertészeti munkákat elvégeztük 2013.12.04-én.

    Üdvözlettel: FŐKERT
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram/Asszonyom!

    A jelzett helyszínen a szükséges kertészeti munkálatokat 2013. december 4-én elvégeztük.

    Üdvözlettel:

    FŐKERT
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1298)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A III. Szentendrei út zöldfelületét a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kertész Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Aquincum Dunapart Villaházak (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére