Megerősítésre vár

Lekopott zebra

A Fiastyúk utca Váci úti végénél teljesen lekopott az átkelőt jelző felfestés. Kérem pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 129

Hozzászólások

  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerületi kopott burkolati jelekkel kapcsolatos bejelentését köszönjük. A Váci út - Fiastyúk utcánál található gyalogos-átkelőhely felújítását sajnos nem tudtuk tavaly elvé
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt hagyott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére